Via Dolny Śląsk i Szosowy Klasyk najlepszymi wyścigami szosowymi dla amatorów w Polsce?

W corocznej ankiecie na https://mtb-xc.pl/ w której swój głos oddało ponad 3200 osób. 

Z wyników ankiety wynika jasno, że dla większości ankietowanych kolarstwo to „dobra zabawa” lub „po prostu jazda na rowerze”. W dużym zakresie statystyk MTB prowadzą nasi przyjaciele i współorganizatorzy cyklu z Grabek Promotion czyli Bike Maraton i Bike Adventure. Ci którzy mają rowery Enduro zdecydowanie bardziej korzystają z wszelkiego rodzaju ścieżek dla własnej frajdy /16,5%/ niż startują w zawodach. 

Natomiast to co dla nas jest wielkim wyróżnieniem, to wszystkie oddane głosy na VIA DŚ 2018 który w tej kategorii wygrał. Co ciekawe na drugim miejscu plasuje się punktowany do klasyfikacji generalnej VIA DŚ, cykl Szosowy Klasyk. Nieśmiało więc możemy powiedzieć, że nasze wyścigi spięte jedną klamrą klasyfikacji generalnej są według ponad 3200 ankietowanych najlepszymi wyścigami w kraju. 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy, jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że łatwiej atakować nić się bronić, więc podwijamy rękawy zmotywowani do jeszcze cięższej i bardziej profesjonalnej pracy. 

Wyniki ankiety: https://mtb-xc.pl/2019/01/03/wyniki-ankiety-rowerowej-2018-sport/?fbclid=IwAR1Fye_cQHn9GWJuHi62odlAFdDAxNxQEax3DUprqbB7FtzwBQoIk_EJtk8

Skip to content