UWAGA UWAGA !!!

Zgodnie z oświadczeniem Polskiego Związku Kolarskiego (https://ks.pzkol.pl/akt…/1233,awaria-systemu-sinko.html…) oraz biorąc pod uwagę fakt, że uszkodzeniu uległy serwery na których przechowywane były historyczne dane z Waszymi numerami kodów UCI oraz program SINKO do wyrabiania licencji – oświadczamy co następuje.
• Przeprogramowany został system zgłoszeń na tegoroczną edycję naszych wyścigów.
– I tak dla zawodników już startujących w 2020 roku wymagane jest zalogowanie się na swoje konto (używając stary login i hasło lub korzystając z opcji odzyskiwania hasła)
– Dla osób które planują wystartować po raz pierwszy – wymagana jest cała procedura rejestracji.
• W Polu „wybierz typ licencji” odznaczamy – Dostarczę licencję do biura
• Klikamy Oświadczenia na dole strony /Regulamin, RODO itp./
• Zapisujemy dane
Na podany adres email przyjdzie potwierdzenie Waszego zgłoszenia do tegorocznego cyklu. Następnie należy wybrać opcję opłacenia Ślężańskiego Mnicha (póki co tylko ten jeden wyścig można opłacić) oraz wybrać dystans i po dokonaniu opłaty jesteście finalnie zapisani na Mnicha.
UWAGA: KOPIĘ WNIOSKU O LICENCJĘ NA 2021R ORAZ POTWIERDZENIE DOKONANIA OPŁATY DO DOWOLNEGO OZKOL LUB LICENCJĘ NA 2021R (Szosa lub Triathlon) OKAZUJEMY W BIURZE PRZY ODBIERANIU NUMERU STARTOWEGO !!!
Bez okazania ww dokumentów nie zostanie zawodnikowi wydany nr, startowy ponieważ w związku z awarią systemu nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy licencja jest fizycznie zrobiona. Zgodnie z oświadczeniem PZKol – wniosek + opłata skutkuje nadaniem tymczasowego nr. Licencji i pozwoli wystartować w zawodach.
Numer zostanie nadany TYLKO W NASZYM SYSTEMIE ZGŁOSZEŃ , nie wypowiadamy się za innych organizatorów.
 
Do zobaczenia
Skip to content