Uwaga!!! Wyścig Ślężański Mnich 2021 przełożony!

Kolarze !!!
 
W związku z opublikowanym dziś rozporządzeniem zgasło tymczasowo światełko w tunelu organizacji Ślężańskiego Mnicha w dniu 11 kwietnia. Do tej pory graliśmy kartą współorganizacji sportu licencjonowanego wpisanego do kalendarza PZKol oraz DZKol nie mnie jednak brzmienie załączonego rozporządzenia i na to nam nie zezwoli.
 
Po analizie sytuacji, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, po długich dyskusjach od białego rana jesteśmy zmuszeni przesunąć inaugurację sezonu. Nie mamy kompletnie żadnej pewności, że po świętach (zakładamy w środę 7.04) na konf. MZ i Rady Ministrów zostanie przywrócony obowiązujący do tej pory scenariusz i możliwości. Ale wierzymy mocno że do Maja wszystko powoli wróci do stanu sprzed kilkunastu godzin i sport licencjonowany będzie mógł wrócić do rywalizacji. My organizacyjnie jesteśmy gotowi z Mnichem na 11 kwietnia, ale wiemy, że gro z Was, oraz drużyny zawodowe które się do nas wybierają planują noclegi w okolicach czy nawet krótkie konsultacje. Zdajemy sobie sprawę, że łatwiej coś zaplanować na miesiąc w przód niż odwołać imprezę 2 dni przed gwizdkiem sędziego. Jeśli adekwatnie do obecnej sytuacji rozporządzenie wyjdzie w piątek rano – wiemy że rozczarowanie będzie znacznie większe niż to dzisiejsze.
 
Mamy nadzieję, że nowy termin który był również zapisany w regulaminie jako awaryjny będzie już bezpieczny i spotkamy się w Sobótce na Mnichu w pełnym jego wymiarze do mastersów przez młodzików, juniorów do elity damskiej i męskiej – nowa data to 2 maja !!
Tydzień później spotkamy się w Gromadce. Dekoracje zaległe za 2020r zgodnie z pierwotnym planem odbędą się w Sobótce. Wszystkie wniesione opłaty przesuwamy automatycznie na nowy termin.
 
Liczymy na Waszą wyrozumiałość a tym temacie. I do zobaczenia w maju. Wesołego Alleluja i dużo zdrowia.
 
Skip to content