ZAPISY OTWARTE

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że zapisy na tegoroczną edycję PKO Ubezpieczenia VIA Dolny Śląsk zostały otwarte.

Baza danych pozostała ta sama, więc większość z Was zapewne dostanie się do niej poprzez opcję przypomnienia hasła. Po zaakceptowaniu nowego regulaminu możecie przejść do wyboru poszczególnych edycji wyścigów.

Przy Ślężańskim Mnichu – w opcji jest pamiątkowa koszula t-shirt.

Dla osób które wykupią pakiety startowe 8-9-10 startów przewidzieliśmy darmowe bony do wykorzystania w dobresklepyrowerowe.pl o nominałach adekwatnie 50-70-100 zł.

Baza danych z nazwami drużyn została usunięta, ze względu na nowe zapisy w regulaminie, mamy w tym roku drużyny bez ograniczeń ilościowych. Z każdej drużyny, zawodnicy punktujący na dystansie PRO, zbierają punkty do klasyfikacji drużyny na PRO, na FUN sytuacja jest adekwatna. Natomiast wszyscy członkowie drużyny zbierają punkty do klasyfikacji Skoda GALL-ICM Muszkieter /nowość w 2020/. Nowością jest również klasyfikacja Best of the best PKO Leasing gdzie 3 najlepiej punktujących na dystansie PRO zawodników otrzyma specjalne nagrody.

Na dystansie FUN jadą wszystkie kat.wiekowe. Na dystansie PRO od M2 do M65 oraz od K2 do K4. Kategorie dzielone co 5 lat do M4 / M5 / M6/ M7 oraz K4.

Link do zapisów –> https://domtel-sport.pl/sobotka/

Skip to content