Sonko wspiera sektor kobiet na Via Dolny Śląsk i Szosowy Klasyk

Rozpocznijmy ten weekend z przytupem. Bardzo dobrą informację mamy dzisiaj dla Pań które coraz liczniej odwiedzają nasze wyścigi. Kolejne ukłony w Waszą stronę, po sektorze kobiet na każdym wyścigu, to – wsparcie i patronat Waszych wyścigów przez firmę Sonko – Dbaj o Siebie

Nasze rozmowy o rozszerzeniu współpracy udało się sfinalizować bardzo ciekawym pakietem. Dzięki zaangażowaniu Sonko, Panie będą miały swoje koszulki na podium /załączony plik/ oraz dodatkowe prezenty w każdym pakiecie startowym. Dla 10 najlepszych zawodniczek każdej edycji Sonko przewidziało koszulkę lidera oraz słodko-zdrowy pakiet produktów.

Dodatkowo podczas finału 13 października najlepsze 30 zawodniczek otrzyma dodatkowe ekstra upominki od firmy Sonko.

Drogie Panie, nie chcemy wywierać na Was presji, ale zima powoli się kończy i wiemy, że jesteście zmotywowane i trenujecie ale pamiętajcie słowa wieszcza – „konkurencja nie śpi”. Po mimo wszystko pamiętajmy, że ma to być dobra zabawa zgodna z duchem fair-play. Patronat firmy Sonko jest dla nas wszystkich bardzo ważny, gdyż potencjalnie daje zielone światło innym firmom o takiej możliwości reklamy i promocji poprzez sport.

Prosimy o udostępnianie posta niech jak najwięcej z naszych zawodniczek wie że sezon warto rozpocząć i kontynuować z nami.

Koszulki szyje dla nas oczywiście NODON.

Skip to content