Osobny sektor dla PAŃ podczas Ślężański Mnich

Również podczas Ślężański Mnich w wyścigu amatorów zobaczymy sektor PAŃ !!!

Drogie Panie z radością informujemy, że podczas tegorocznej inauguracji sezonu i Via DŚ pojedziecie w swoim sektorze. Wzorem roku ubiegłego Panie będą miały swój sektor, pomiędzy dystansem PRO i FUN. Panie jadą jedną grupą, zarówno te na dystans FUN i PRO.

Podczas kolejnych edycji VIA DŚ : 
– 22.04 – Sobótka
– 16.06 – Żmigród
– 17.06 – Trzebnica/Skotniki
– 14.10 – Sobótka
będziemy w stanie zabezpieczyć peleton kobiet jeśli:
– do czwartku poprzedzającego start na liście zgłoszonych i opłaconych będzie min.30 zawodniczek (bez względu na dystans)

Tak więc wszystko w waszych rękach i nogach drogie Panie.

Jednocześnie informujemy, po zgłoszeniach z wewnątrz środowiska, że PANIE JADĄ SWÓJ WYŚCIG I ZABRONIONA JEST POMOC OSÓB TRZECICH. Jeśli więc zauważymy, że zawodniczki z czołówki wyścigu, walczą nie fair, korzystając z pomocy, kolegów z drużyny, narzeczonych, mężów etc, będą zdyskwalifikowane !. Całkowicie niedopuszczalna jest pomoc zawodników poruszających się po trasie bez numeru. Oczywiście jeśli Panie które odstaną od gł.grupy i zostaną dogonione przez panów mogą czuć się bezpieczne. Eliminowane, na prośbę samych Pań będą te zawodniczki które ewidentnie łamią zasady fair play przyprawiając o niesmak zarówno organizatorów jak i same zainteresowany wspólnym peletonem kobiet.

Skip to content