Gadżet główny w pakiecie startowym

Dzisiaj prezentujemy Wam gadżet główny w pakiecie startowym. Dzięki wspaniałej współpracy z Acer mamy dla pierwszych zarejestrowanych 650 osób wspaniały, funkcjonalny i nowoczesny plecak Acer Predator Gaming Rolltop Backpack.
Predator Gaming Rolltop to nie jest zwykły plecak. Wykonany z poliestru o dużej gęstości, posiada symbol Predator wyróżniający Cię wśród innych graczy, Zaprojektowano go z myślą o różnych okolicznościach.
W licznych kieszeniach specjalnych można schować przedmioty ciężkie i lekkie, duże i małe — sprzęt w sam raz na gamingowy event.
Bezpieczne i przestronne wnętrze
Plecak Predator Gaming Rolltop to bardzo mocna i wytrzymała konstrukcja. Niezależnie od tego, gdzie się udajesz i ile sprzętu musisz zabrać ze sobą, zmieścisz wszystko co najważniejsze — zwłaszcza swojego laptopa o wymiarach do 15″, ponieważ plecak posiada na niego specjalną wyściełaną przegrodę. Oprócz tego plecak ten charakteryzuje przestronne wnętrze i wiele dodatkowych kieszeni na akcesoria. Na jego spodzie znajduje się ukryta kieszeń przeznaczona na zasilacz AC. Teraz już nie musisz przejmować się tym, gdzie go schować.
Komfort noszenia
Plecak jest z Tobą przez cały dzień, dlatego musi być wygodny. Miękkie paski oraz wyściełany panel tylny mają na celu zwiększenie Twojego komfortu, a regulowane, wzmacniane szelki zapewniają wygodny transport nawet w najdalsze zakątki świata.
Predator Gaming Rolltop w odcieniu szarości posiada dwie metalowe klamry, zapewniając stabilny uchwyt podczas transportu. Odznacza się wytrzymałością i odpornością.
Na każdą pogodę
Od góry do dołu, każdy element tego plecaka jest zaprojektowany w sposób dający Ci swobodę. Począwszy od wodoodpornych kieszeni, na wzmacnianym wnętrzu kończąc. Ponadto gdy zrobi się cieplej a Ty będziesz miał dość chodzenia w kurtce czy bluzie – Predator Gaming Rolltop wychodzi Ci z pomocą. Zdejmij swoje ubranie wierzchnie i zwiń je, używając dwóch przednich pasków plecaka.
Nie startujesz u nas w wyścigu kończącym sezon a chciałbyś mieć taki plecak. Nic prostszego. Za jedyne 299 zł możesz go nabyć klikając w link u góry tego posta.
 
Skip to content