Activlab sponsorem VIA Dolny Śląsk 2018

Z wielką radością informujemy o podjęciu współpracy z polskim producentem odżywek i suplementów diety Activlab. Produkty naszego nowego partnera będziecie mogli znaleźć w pakietach startowych oraz zakupić podczas każdej edycji VIA w „strefie HBA”. Bardzo cieszymy się, że już po roku istnienia cyklu naszych wyścigów szosowych dla amatorów, możemy pochwalić się takim kontraktem sponsorskim.
Wspieramy i wspierajmy się nawzajem – polski biznes.

O Activlab http://www.activlab.pl/
Activlab to marka suplementów i odżywek dla osób aktywnych. Oferta adresowana jest zarówno do osób uprawiających sport na poziomie zawodowym i wyczynowym, jak również dla pasjonatów, którzy traktują aktywność fizyczną jako sposób na życie.
Portfolio obejmuje zarówno grupy preparatów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększających siłę i masę mięśniową jak i środki energetyzujące, witaminy i minerały, nowoczesne suplementy typu „anti-age” oraz żywność funkcjonalną i dietetyczną.
Odżywki i suplementy diety Activlab powstają w oparciu o nowatorskie i skuteczne formuły opracowane przez znakomitych ekspertów w swoich dziedzinach. Wyznaczamy nowe trendy należąc do liderów innowacji w branży sportowej. Jako jedni z nielicznych polskich marek posiadamy własny zakład produkcyjny i wysoko wyspecjalizowane, trzy doskonale funkcjonujące- laboratoria.
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów są efekty treningów i sukcesy sportowe, dlatego też dbamy o to, aby produkty w pełni odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze preparaty są tworzone i kreowane wspólnie z klientami (od receptur, po opakowania, etykiety).
Marka Activlab pierwsza na świecie zaproponowała napój oparty na aminokwasach rozgałęzionych BCAA (BCAA Xtra Drink). Również jako pierwsi przedstawiliśmy linię produktową opartą na hydrolizacie dla białka drobiowego.
Na przestrzeni ostatnich lat w naszej ofercie pojawiły się pozycje, o których można powiedzieć „przełomowe”. Wciąż się rozwijamy, aby zaawansowane formuły oraz składy produktów Activlab mogły w pełni sprostać wymaganiom klientów ceniących sobie wysoką jakość.
Jesteśmy obecni od 15 lat na polskim rynku suplementacji sportowej. Marka Activlab jest także laureatem prestiżowych wyróżnień i certyfikatów (m. in. Konsumencki Lider Jakości 2016 oraz Dobra Marka 2018).
Bardzo dobrze rozbudowana i stale poszerzająca się sieć sprzedaży sprawia, że odżywki i suplementy diety Activlab dostępne są w najlepszych punktach zlokalizowanych w całej Polsce.

#sport #nutrition #workout #activlab @activlab_official #aminokwasy #białko#activlabsport #siłownia #trening #gym #odżywki #kreatyna #fitness #bcaa#activlabteam #team #cycling #run&bike #runners #bikers #fit #fun #fit&fun

Skip to content