Mistrzostwa Zawodów Prawniczych podczas Korony Kocich Gór

Kolarki i Kolarze,

Wiemy że wśród Was są reprezentanci środowiska prawniczego. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w celu jeszcze większej mobilizacji do wyjścia zza biurka/sali sądowej/kancelarii, Ślęża Sobótka Bike Academy oraz Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedstawicieli szeroko pojętych zawodów prawniczych na I Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym. Wyłonienie Mistrzyni i Mistrza Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbędzie się 23 czerwca 2019 r. w ramach wyścigu „Korona Kocich Gór 2019” na dystansie PRO /około 100km/.

Szczegóły dotyczące sposobu rejestracji znajdują się na załączonym zdjęciu. Wszelkich informacji związanych z Mistrzostwami Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym udzieli także Marcin Drobnikowski (dane widoczne na zdjęciu).

wyciąg z regulaminu: 
Uczestnikiem I Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która spełnia poniższe warunki:
1. wypełni formularz zgłoszeń online,
2. ukończyła wyższe studia prawnicze w Polsce lub za granicą,
3. która w chwili rejestracji do Zawodów wykonuje zawód prawniczy – wymagane jest udokumentowanie przynależności do: samorządu prawniczego lub wpisu na listę sędziów lub referendarzy sądowych przy danym Sądzie lub wpisu na listę doradców restrukturyzacyjnych lub podanie aktualnego numeru ważnej legitymacji służbowej lub powołanie się na dokument lub dowód tożsamości uwiarygadniający przynależność do zawodu prawniczego – potwierdzenie wykonywania zawodu prawniczego powinno nastąpić najpóźniej do dnia 14 czerwca 2019 r. poprzez przesłanie wiadomości e-mail w celu weryfikacji podanych danych na adres: kancelaria@drobnikowski.com
4. uiści opłatę za start,
oraz pozostałe warunki przewidziane w Regulaminie.

Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, rozgrywane równolegle z wyścigiem „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka” i podlegają odrębnej klasyfikacji oraz nagradzaniu wyników:
dla pierwszych trzech zawodników w kategorii open (osobno dla mężczyzn oraz osobno dla kobiet).

Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbywają się na dystansie PRO (MAXI):Open – dla kobiet, Open – dla mężczyzn.

Dodatkowe podkategorie (wiekowe) mogą zostać wprowadzone przez organizatora w wypadku wymaganej regulaminem frekwencji dla każdej z nich zgodnie z kategoriami wiekowymi obowiązującym w całym cyklu VIA DOLNY ŚLĄSK 2019 wskazanych w niniejszym Regulaminie. Klasyfikacja dla danej kategorii może odbyć się pod warunkiem przystąpienia do zawodów minimum trzech zawodników z tej kategorii.

Niezależnie od klasyfikacji w ramach Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, ich uczestnicy klasyfikowani są także w ramach podstawowych kategorii wyścigu „6# Korona Kocich Gór – Skotniki, 23 czerwca 2019 – KS Ślęża Sobótka” zgodnie z zapisami Regulaminu.

Wszyscy uczestnicy Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym zobowiązani są także do przestrzegania pozostałych zapisów niniejszego regulaminu oraz sportowego zachowania podczas zawodów. Nieznajomość regulaminu i jego nieprzestrzegania nie będą uznawane przez Organizatora jako podstawa do jakichkolwiek roszczeń i protestów.

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, trasy i jej profilu, dystansu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie internetowej https://viadolnyslask.pl/. Informacje na temat aktualności dot. wyścigu znajdują się także pod adresem:https://www.facebook.com/ViaDolnySlask/.

Kliknij tu, aby pobrać pełny regulamin I Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym.

Skip to content