ŚFUP sponsorem Via Dolny Śląsk 2018

Do grona sponsorów Via Dolny Śląsk 2018 dołączyła Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych
ŚFUP Spółka z o.o.

Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku od 1945 roku. Powstała na bazie państwowej fabryki urządzeń przemysłowych znanego w kraju i za granicą producenta urządzeń dla przemysłu cukrowniczego w Polsce i na świecie. Począwszy od roku 1997 znaczną część zakładu przekształcono w Świdnicką Fabrykę Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o. o., która funkcjonuje i rozwija się do dnia dzisiejszego.
Zakład nasz produkuje wyroby zarówno na indywidualne – jednostkowe – zamówienia, wykonywane wg projektów powierzonych lub własnych, oraz wyroby powtarzalne – seryjne – dostarczane regularnie dla stałych odbiorców.
Firma specjalizuje się w produkcji aparatury cukrowniczej i chemicznej, urządzeń do ochrony środowiska i energetyki, oraz dla przemysłu papierniczego i wydobywczego. ŚFUP oferuje swoim klientom nadzór techniczny, montaż własnych urządzeń na terenie kraju jak i za granicą, zapewniając wysoką jakość naszych usług zgodnie z systemem zapewnienia jakości wg ISO 9001:2008 i ISO 14001: 2005.

Więcej na stronie: www.sfup.pl

Skip to content