Rok 2019 przejedziemy wspólnie przy wsparciu Staropolanka

Miło nam poinformować, o podjęciu współpracy z producentem wody Staropolanka. Do każdego pakietu, oraz na wybranych wyścigach w strefie finishera będzie dostępna woda z Polanicy Zdrój. To że nawodnienie w sporcie jest ważne wiemy wszyscy tym bardziej wsparcie w tym zakresie jest dla nas wszystkich bardzo cenne.

STAROPOLANKA PLUS

Aktywni potrzebują wody, która nie zostaje w tyle! Niezależnie od tego, jaki sport trenujesz Staropolankę Plus możesz zabrać ze sobą wszędzie! Poręczna butelka sprawia, że naturalne minerały masz zawsze przy sobie. Trenując z wodą wolniej się męczysz, a nawodniony możesz biec jeszcze szybciej. Nie zatrzymuj się, biegnij z uśmiechem i zawsze rób to z wodą!

Naturalny zestaw minerałów w najlepszej przyswajalnej formie – to właśnie Staropolanka Plus. Zrezygnuj z ciężkich izotoników i ciesz się doskonałą wydolnością organizmu! Podczas wysiłku fizycznego narażasz swój organizm na utratę wody, a wraz z nią – wielu niezbędnych minerałów. Zwykła woda nie gasi pojawiającego się pragnienia i nie zaspokaja głodu mineralnego organizmu. Sięgnij po Staropolankę Plus!

To jedyna woda, która optymalnie uzupełnia składniki mineralne wypacane podczas wysiłku fizycznego. To świetny wybór gdy nie chcesz przeładowywać organizmu nadmierną, niedostosowaną do jego potrzeb suplementacją izotoniczną. Zawarte w Staropolance Plus naturalne, pochodzące z głębi Ziemi minerały nie obciążają wątroby, idealnie się wchłaniają i sprawiają, że wodę można popijać przez cały czas trwania treningu. Niepowtarzalna zawartość cennych substancji mineralnych nadaje jej unikalny, gaszący pragnienie smak, a wygodna, ergonomiczna butelka i praktyczna nakrętka typu sport cap to jej dodatkowe zalety.

Staropolanka Plus to wyjątkowa woda stworzona przez naturę. Pozwól swojemu ciału osiągnąć maksymalną wydolność dzięki sile naturalnej suplementacji w optymalnych proporcjach!

Skip to content