Regulamin i zapisy na Grand Prix Junior Alei Bielany

Grand Prix Junior Alei Bielany

 

Malownicza trasa alejkami parku, nagrody rzeczowe oraz medale, ale przede wszystkim dobra zabawa i sportowa rywalizacja – to wszystko czeka na zawodników Grand Prix Junior Alei Bielany. Wyścig rowerowy dla dzieci od 5. do 14. roku życia odbędzie się 22 września w Krzyżowicach na terenie pałacowym Zespołu Szkół Powiatowych. Zawody rozegrane zostaną w formule MTB XC. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać poprzez stronę: https://zapisy.domtel-sport.pl jak również w dniu startu od godz. 10.00.

 

Grand Prix Junior Alei Bielany to autonomiczne zawody organizowane przy wyścigach dla dorosłych Via Dolny Śląsk 2019. Do rywalizacji staną dziewczynki i chłopcy w 5 kategoriach wiekowych: 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 i 13-14 lat. Wyścigi potrwają od godz. 12.15 do 14.00. Profesjonalna i specjalnie wytyczona na tę okazję trasa, będzie przebiegała szutrowymi alejkami parku przy szkole w Krzyżowicach. Długość jednego okrążenia to ok. 800 m. W zależności od kategorii zawodnicy będą mieli do pokonania od 1 do 10 okrążeń.

 

– Po sukcesie turnieju piłkarskiego dla najmłodszych – Aleja Bielany Cup, przyszedł czas na popularyzację wśród mieszkańców gminy Kobierzyce oraz Wrocławia, innej aktywności fizycznej. Tym razem będzie to kolarstwo – mówi Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany. Po raz kolejny z ogromną przyjemnością podjęliśmy współpracę z Kobierzyckim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, a także z głównymi organizatorami imprezy – Dolnośląskim Związkiem Kolarskim oraz klubem Ślęża Sobótka Bike Academy. Naszym celem jest aktywizowanie społeczności, której jako centrum handlowe jesteśmy częścią, a także promowanie zdrowego stylu życia. Zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania – dodaje.

 

Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy i bezzwrotny numer startowy, który wydawany będzie w biurze wyścigów od godz. 10.00 do 11:15. Pierwsza szóstka każdej kategorii zostanie nagrodzona upominkami i dyplomami, a medale zawisną na szyjach najlepszych trójek. Zwycięzcy zachowają również koszulki lidera.

 

Oprócz zaplanowanych w ramach wydarzenia wyścigów, organizatorzy zadbali o atrakcje dodatkowe. Nie zabraknie strefy zabaw, zjeżdżalni i bogato zaopatrzonego bufetu. Na terenie wydarzenia powstanie również miasteczko expo ze stoiskami sportowymi. Na dziedzińcu pałacowym stanie scena, na której odbędą się występy artystyczne, a o godz. 15.00 nastąpi dekoracja laureatów Grand Prix Junior Alei Bielany.

 

Odprawa techniczna zaplanowana została na godz. 11.45. Uczestnicy powinni posiadać sprawny rower, strój sportowy, sztywny kask i obowiązkowo dobry humor!

 

Aleja Bielany to centrum spotkań i zakupów, należące do Ingka Centres Polska Sp. z o.o., w którym znajduje się 200 sklepów oraz sklep IKEA. Jest to największe w Polsce centrum handlowe (145 000 m2 ), które oferuje szeroką ofertę odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych. Aleja Bielany to także kompleksowa oferta mebli i wyposażenia wnętrz, która przyciąga klientów z całego województwa dolnośląskiego. W centrum znajduje się hipermarket sieci Tesco.

 

Obiekt posiada także rozbudowaną ofertę rozrywkową; jako najbardziej rozrywkowe centrum we Wrocławiu i jedno z najlepszych dziesięciu pod tym względem w kraju, została wyróżniona w rankingu Colliers International. Obecnie oferta rozrywkowa obejmuje kino z ośmioma salami, salon wirtualnej rzeczywistości, cztery place zabaw i centrum rozrywki dla dzieci, akademię tańca, klub fitness, tor kartingowy i wypożyczalnię samochodów elektrycznych dla dzieci.

 

Aleja Bielany swoją szeroką ofertę łączy z wieloma udogodnieniami dla rodzin. Opiekunowie podczas zakupów mogą zostawić dziecko pod okiem wykwalifikowanej kadry na w Alei Juniora – bezpłatnym placu zabaw. Na rodziców z dziećmi czekają również 3 dedykowane im pokoje wyposażone między innymi w przewijaki i mikrofalówki. Goście Alei Bielany mogą pracować w bezpłatnych strefach co-workingowych, w których mogą korzystać z bezpłatnego internetu oraz drukarki. Na zmęczonych czeka dedykowana relaksowi strefa chillout. Centrum posiada także wewnętrzną palarnię. Aleja Bielany ma największy parking spośród wrocławskich centrów handlowych. Na zmotoryzowanych klientów czeka 4700 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym blisko 1000 na parkingu podziemnym, wyposażonym w system oznakowania wolnych miejsc.

 

Aleja Bielany jako jedyna spośród polskich centrów handlowych została nominowana i wyróżniona europejską nagrodą podczas gali ICSC Shopping Centre Awards 2017 w kategorii rozbudowa lub przebudowa dużego lub bardzo dużego centrum handlowego. ICSC Shopping Centre Awards to nagroda, która od niemal 40 lat przyznawana jest nowo otwartym inwestycjom oraz centrom handlowym, które z sukcesem przeszły proces przebudowy lub rozbudowy.

 

www.alejabielany.pl

www.facebook.com/AlejaBielany

 

Kontakt:

Karolina Matysek

Mobile: + 48 726 173 803

karolina.matysek@personal-pr.pl

Zapraszamy do zapisów na wyścigi rowerowe dla dzieci od 5 do 14 lat oraz do zapoznania się z regulaminem „Grand Prix Junior Alei Bielany”

Skip to content