Nowy partner – nowa jakość – nowe żele w pakietach startowych

Bardzo miło nam ogłosić rozpoczęcie współpracy z firmą #GrzeMaart –> https://www.grzemaart.pl/ która w swojej ofercie ma pokaźną gamę suplementów diety i odżywek dla sportowców.

Podczas tegorocznej edycji VIA DŚ, w Waszych pakietach startowych znajdziecie żele firmy CONCAP –> Concap Polska

– ” Concap to kompletny zestaw produktów przed, w trakcie i po treningu. W zakresie składu produktów, marka Concap bazuje na naukowych formułach oraz składnikach wysokiej jakości, tworząc profesjonalną linię odżywek dla sportowców. Wieloletnie badania i ciągłe ulepszanie produktów stanowią o najwyższej jakości, zapewniając dodatkową siłę, energię i motywację.

Głównym składnikiem odżywek jest wysoko-węglowodanowa, maltodekstryna. Odżywki z maltodekstryną to produkty wysoko kaloryczne, wysoko energetyczne, a co najważniejsze bardzo szybko i łatwo przyswajalne. Właśnie z tego powodu chętnie jest wykorzystywana do odżywek, które najlepiej stosować przed lub w trakcie treningu aby dostarczyć maksymalną dawkę energii zawsze kiedy zaczyna nam jej brakować!

Maltodekstryna dołączana jest również do odżywek, które mają za zadanie nas silnie odżywić i zregenerować zmęczone mięśnie po treningu. Odżywki białkowe Concap mają unikalny skład, dzięki czemu intensywnie regenerują mięśnie oraz dostarczają im najlepszego budulca. Maltodekstyna działa pobudzająco, podobnie jak kofeina czy guarana, umożliwiając przyśpieszenie procesu regeneracji.

Suplementy Concap zostały stworzone tak aby, zwiększyć wytrzymałość, siłę i regenerację, a to wszystko dzięki opatentowanemu ekstraktowi Malia. Wyciąg z Malia w połączeniu z ziołami, jest legalnym suplementem, który przynosi natychmiastowe efekty. Połączenie powyższych cech zapewnia stworzenie, wysokiej jakości odżywek sportowych używanych przed, podczas i po sportowych osiągach.”

Do zobaczenia podczas Ślężański Mnich już 7 kwietnia.

Skip to content