III Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym – 10.10.2021 r.

ZAPROSZENIE
Ślęża Sobótka Bike Academy
oraz
Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu

mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych na III Otwarte Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym, które odbędą się w Sobótce w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów – PKO UBEZPIECZENIA Via Dolny Śląsk 2021 r. w dniu 10 października 2021 roku.
Otwarty charakter imprezy polega na tym, że wyścig jest dostępny dla kobiet i mężczyzn adwokatów i aplikantów adwokackich, a także innych prawników profesjonalistów: sędziów, asystentów sędziów i referendarzy sądowych, prokuratorów, radców prawnych, radców prokuratorii, notariuszy i komorników sądowych oraz aplikantów tych zawodów, a także innych prawników wykonujących zawód prawniczy (np. nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi).

Uczestnicy wyścigu - chcący być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach - rywalizować będą na dystansie PRO na trasie wyścigu „11# Runda Spadających Liści – Sobótka, 10.10.2021 r.”, rozgrywanego w ramach cyklu wyścigów szosowych dla amatorów PKO UBEZPIECZENIA Via Dolny Śląsk 2021 r. Gorąco zachęcamy Państwa do zgłaszania swojego uczestnictwa w Mistrzostwach. Rejestracja zawodników chcących być sklasyfikowanymi w Mistrzostwach następuje pod adresem https://viadolnyslask.pl/. Po dokonanej rejestracji, należy powiadomić za pośrednictwem e-mail wysłanym na adres kancelaria@drobnikowski.com o chęci udziału w Mistrzostwach i powołać się na aktualny wpis danego przedstawiciela zawodu prawniczego na stosowną listę samorządu prawniczego/listę sędziów/referendarzy sądowych przy danym Sądzie, lub podanie aktualnego numeru ważnej legitymacji służbowej bądź powołanie się na dokument lub dowód tożsamości uwiarygadniający przynależność do zawodu prawniczego (uprawniający do startu i klasyfikacji w III Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym).

Klasyfikacja uczestników Otwartych Mistrzostw Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym odbywać się będzie wyłącznie na podstawie wyników uzyskanych w wyścigu rozgrywanym na dystansie PRO. W ramach wyścigu wyłonieni zostaną Mistrzyni Polski oraz Mistrz Polski Zawodów Prawniczych w Kolarstwie Szosowym.

Szczegółowe informacje na temat wyścigu, trasy i jej profilu, dystansu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie internetowej https://viadolnyslask.pl/.

Informacje na temat aktualności dot. wyścigu znajdują się także pod adresem: https://www.facebook.com/ViaDolnySlask/
Niezbędnych informacji udzielać będzie: adw. Marcin Drobnikowski (tel. kom. 695 517 187, adres e-mail: kancelaria@drobnikowski.com)
Allez!

Za Komitet Organizacyjny:
adw. Marcin Drobnikowski

Pobierz to zaproszenie w formacie pdf.

Skip to content