eLUBE Profesjonalne Smary

Klasyk mawia: „kto nie smaruje ten nie jedzie” 
Dewiza ta idealnie wpisuje się w nowoczesne kolarstwo, gdy każdy zawodnik szuka zysków nie tylko z aerodynamiki ale również tarcia o siebie poszczególnych elementów roweru. Łańcuch w którym pocierają o siebie setki elementów może nam dać lub zabrać sporo mocy.

Dlatego z czystą przyjemnością chcieliśmy powiedzieć o nawiązaniu współpracy z firmą eLUBE Profesjonalne Smary. Najważniejsze dla nas jest dobro naszych uczestników a dzięki udanym negocjacjom możemy Was zapewnić że próbki smarów od e-Lube znajdziecie w pakietach startowych na wszystkich edycjach punktowanych do VIA DŚ.

eLUBE to polska marka profesjonalnych środków smarnych powstała w Lublinie. Na pierwszy ogień pasjonaci opracowali serię smarów rowerowych i produktów do warsztatu. Założeniem producenta jest produkcja smarów dobrej jakości, charakteryzujących się przede wszystkim bardzo dużą żywotnością co sprawia, że pomimo wyższej ceny zakupu są to produktu tanie w eksploatacji. Dotychczasowe testy przeprowadzone przez fachowców stawiają produkty eLUBE wśród topowych marek i znane są również poza granicą naszego kraju. Asortyment środków smarnych ulega stałemu powiększeniu. Na początku firma produkowała 4 rodzaje smaru do łańcucha rowerowego a dziś jest ich już 8, W ofercie eLUBE posiada również wiele smarów do wszystkich zastosować w rowerze takich jak linki hamulcowe, łożyska, amortyzatory czy gwinty. Trwają intensywne prace nad produktami dla kolarzy torowych i triathlonu. Dodatkowo producent zaczął rozwijać linię produktów czyszcząco konserwujących i kilka pierwszych produktów jest już dostępnych. Estetyczne i bardzo funkcjonalne opakowani przypadną do gustu nawet wybrednemu kolarzowi lub miłośnikowi jazdy rowerowej.

 

Skip to content