Zapraszamy do pierwszego rzędu najlepsze osoby w całym cyklu VIA DŚ 2017

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, zapraszamy do pierwszego rzędu najlepsze osoby w całym cyklu VIA DŚ 2017. Jeśli ktoś w międzyczasie zmienił kat.wiekową staje z przodu w „nowym” sektorze.

I tak, zapraszamy do przodu podczas otwierającego sezon wyścigu Ślężański Mnich 5 najlepszych panów z każdej kat.wiekowej dystansu Mini i Maxi, oraz 3 najlepsze panie z każdej kat wiekowej dystansu Mini i Maxi. Ponieważ Panie jadą razem, spodziewamy się z przodu pokaźnej grupki, stąd tylko 3 zawodniczki z każdej kat. wiekowej.

Poniżej lista osób według KG 2017r.
Mini M2
1 GROMNICKI Kamil Żary Cycling Team
2 JANECZKO Dominik Peleton Bike Team
3 PASEK Jakub Peleton Bike Team
4 GUCWA Andrzej Gvt
5 MARKOWSKI Michał Pm Rider Team
Mini M3
1 SORBIAN Tomasz Pm Rider Team
2 HUZARSKI Łukasz Huzarcom Hba Sobótka
3 KAŹMIERCZAK Igor Pm Rider Team
4 DULIBA Łukasz Ccc Środa Ślaska
5 RYBICKI Maciej 50upat
Mini M4
1 MIAZGA Michał
2 ADAMCZYK Marek Kolmarka
3 NAJDEK Grzegorz
4 URYGA Dariusz ——-sku Team–
5 GAWRON Robert
Mini M5
1 LECHOWSKI Marek K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team
2 SOLSKI Dariusz Stc Stargard
3 KUHNEL Janusz Duvenbeck Wąs Sport
4 WOŁODŹKO Tomasz K2win Eska Team
5 WRONA Marek
Mini M6
1 WRONA Ryszard Sobótka
2 ŻAK Wiktor Gvt
3 FAJKOWSKI Grzegorz
4 KAPUŚCIK Jan
5 SIDORSKI Zbigniew Amator
Mini M7
1 MISIAK Józef Maciejewski Team Rycerze Rolanda
2 SONDEL Alfred
3 SZURKOWSKI Ryszard
4 KRZESAK Jan
5 PFEIFW Zygmunt Geo- Solar
Mini K2
1 SKRZYPEK Daria Cityzen 4
2 GRONOWSKA Anna
3 MICHAŁEK Joanna Triactiv Ridley
Mini K3
1 FĄTOWICZ-WOŹNIAK Lidia Ks Team Stare Miasto
2 NACKOWICZ Alicja Gkk Victoria
3 ARANIN Iwona Triactiv Ridley
Mini K4
1 MADEJ Anna Cykloopole
2 JAŚKIEWICZ Anita
3 POSMYK Mariola Diversey Team
Mini K5
1 DOMACHOWSKA-GRZYBEK Grażyna Quest Act
2 PIETRUSZEWSKA Iwona Lkk Nowogard
Maxi M2
1 MIELA Damian Strefasportu.pl Mw Invest
2 TECŁAW Arek Gvt
3 ZIELIŃSKI Dawid Ajan Iron Team Jawor
4 BEŚKA Marek LKK Wulkan CCC
5 MIKOŁAJCZYK Sebastian Zgrupka Team
Maxi M3
1 HUZARSKI Bartosz Huzar Bike Academy
2 RAKIEWICZ Piotr Gvt
3 ZARĘBSKI Jarosław Gvt
4 ŁUKAWSKI Tomasz Bikestacja.pl
5 CIBOREK Mariusz Musli4u
Maxi M4
1 PIASECKI Mariusz Gatta Bike Rs
2 KOWALSKI Tomasz Bike Center Atak Sport Świdnica
3 POSMYK Arkadiusz Diversey Team
4 JAMIELUCHA Dariusz Zgrupka Team
5 KIPEK Tomasz Ajan Iron Team Jawor
Maxi M5
1 PAWŁOWSKI Piotr Huzar Bike Academy
2 BYCZKOWSKI Tadeusz Gvt
3 KOWALÓW Adam Diversey Team
4 FITAŁ Mirosław
5 MIKULSKI Jacek Moto Jelcz
Maxi M6
1 KRAWCZYK Zygmunt Ccc Środa Ślaska
2 SOBOŃ Zbigniew K2 Win Magazyn Rowerowy Eska Team
3 WIĄCEK Ryszard
4 FILIPIAK Lech Colnago Team
5 GRYGONIS Ryszard Xtrabike Bolesławiec
Maxi M7
1 GUSTOWSKI Franciszek Huzar Bike Academy
2 TORBUS Henryk Tama Polska
3 KRUSZELNICKI Ryszard
Maxi K2
1 CZARTORYSKA Cecylia Piupiu Catering Pożywny
2 BAGIŃSKA Katarzyna
3 CZEKIN Agata Stc Stargard
Maxi K3
1 ŚPICA Agnieszka Huzar Bike Academy
2 MĄDRA-BIELEWICZ Anna Zgrupka Team
3 ORŁOWSKA Katarzyha Nysa Cycling Team
Maxi K4
1 ADAMCZYK Małgorzata Liv Feniks Womens Cycling Team
2 HOWIS Małgorzata Stc Stargard
3 KUCAL Joanna Ktk Image Cycling Team
Maxi K5
1 KUREK Ewa MAXI K5 Sport-profit Cannondale Team