Zapraszamy do przodu swojego sektora najlepsze trójki KG po pierwszych wyścigach.

Oraz osoby które będą miały na sobie żółte koszulki za wygranie którejkolwiek z edycji VIA DŚ 2018.

PRO: 
M2
1 300 MIELA Damian STREFASPORTU.PL MW INVEST 
2 619 JURKOWLANIEC Mikołaj IMMOTION SPECIALIZED SKODA 
3 474 ZIELINSKI Dawid JTC
M3
1 556 MŁYNARSKI Łukasz ROMET FACTORY TEAM 
2 722 JAMRO Paweł NEXELO ŚWIDNICA 
3 658 SZENDERSKI Marcin 10 Opolska Brygada Logistyczna
M4
1 651 BEDNARCZYK Grzegorz 4 DIVERSEY TEAM 
2 465 PIASECKI Mariusz GATTA BIKE-RS 
3 890 GRZEJDZIAK Jarosław ATOM Boxmet Dzierżoniów
M5
1 154 FECKO Krzysztof LEFERO 
2 601 PAWŁOWSKI Piotr Huzar Bike Academy 
3 641 LEDUCHOWSKI Dariusz Danielo Sportswear Luks Dwójka 
M6
1 105 FLORCZAK Bogusław JF DUET Goleniów 
2 688 KRAWCZYK Zygmunt Polska CCC Środa Śląska 
3 284 WOŁUJEWICZ Czesław POLART NUTRAXX TEAM
M7
1 613 GUSTOWSKI Franciszek Huzar Bike Academy 
2 332 WEWIÓRSKI Andrzej 
3 789 PFEIFER Zygmunt Polska

Kobiety OPEN 
PRO 
K2
1 786 JANUSZ Izabela TRIATHLON CLUB GM ROADS 
2 526 PETTERS Klaudia ROMET FACTORY TEAM 
3 258 GAJDKA Sylwia PTC Alpina Pabianice
K3 
1 1719 MACIEJEWSKA Karolina Huzar Bike Academy 
2 571 ZIMNICKA Małgorzata Huzar Bike Academy 
3 386 MĄDRA-BIELEWICZ Anna ZGRUPKA TEAM
K4
1 144 ORŁOWSKA Katarzyna Rogelli Team 
2 402 POSMYK Mariola DIVERSEY TEAM 
3 282 SUCHA Małgorzata Ebicom PM Bike Racing Team
FUN
K2
1 834 DUSZYŃSKA Ewa Quest Road 
2 381 MICHAŁEK Joanna TriActiv Ridley 
3 558 GRONOWSKA Anna ManMat Polska
K3
1 833 FRĄCZEK Natalia Quest Road 
2 485 CZARTORYSKA Cecylia GVT TRZEPAKI 
3 728 KĘPA-LORENOWICZ Katarzyn BRANDOVO
K4
1 793 JAŚKIEWICZ Anita GRUPA KOLARSKA ŚNIEŻKA 
2 437 SZMUC Anna 
3 81 JOCHER Katarzyna 
K5
1 544 KUREK Ewa SPORT PROFIT CANNONDALE TEA 
2 681 PISZCZOROWICZ Sylwia SPORT PROFIT CANNONDALE TEA 
3 86 DOMACHOWSKA GRZYBEK G QUEST ACT

FUN:
M2
1 335 GROMNICKI Kamil PM RIDER TEAM 
2 812 JANECZKO Dominik PM RIDER TEAM 
3 389 GAŁEK Damian adam DIVERSEY TEAM
M3
1 536 TREPKA Łukasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM 
2 529 BUKRABA Krzysztof ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM
3 575 Łukasz Huzarski Huzar Bike Academy
M4
1 534 HARKAWY Tomasz ROMET XTRABIKE FACTORY TEAM 
2 484 ZYGMĄT Jarosław Rower Wrona 
3 642 NEUBERT Matthias Huzar Bike Academy FUN
M5
1 506 STELCZYK Bogusław Rower Wrona 
2 537 LECHOWSKI Marek Verge Eska Team 
3 609 WRONA Marek Rower Wrona
M6 
1 705 WRONA Ryszard Rower Wrona 
2 855 JOWIK Franciszek Delta Cyklo Team Świdnica 
3 539 ROJEK Kazimierz Verge Eska Team
M7
1 417 FAJKOWSKI Grzegorz RYCERZE ROLANDA 
2 1731 TOMASZEWSKI Mieczysław Rower Wrona 
3 1753 TOMASZEWSKI Roman COLNAGO TEAM